جهت نصب مینونت بر روی تلفن همراه خود اینجا کلیک کنید

شبکه نوآوری و فناوری مازندران افتتاح شد

cover
شبکه نوآوری و فناوری مازندران، مینونت با شعار نوآوری بدون مرز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری، استاندار استان مازندران مجید حسین‌زادگان، رئیس پارک علم و فناوری مازندران دکتر علی معتمدزادگان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرای و دانشگاهی افتتاح شد.
شبکه نوآوری و فناوری مازندران، مینونت با شعار نوآوری بدون مرز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری، استاندار استان مازندران مجید حسین‌زادگان، رئیس پارک علم و فناوری مازندران دکتر علی معتمدزادگان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرای و دانشگاهی افتتاح شد. مینونت با هدف رشد کسب و کار های نوپا در سراسر استان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسط پارک علم و فناوری استان مازندران ایجاد شده و خدماتی همانند مشاوره، منتورینگ، سرمایه‌گذاری، بیمه تکمیلی، آموزش های صوتی و تصویری و … را به کارآفرینان مازندرانی ارائه می‌کند. دکتر سورنا ستاری، در جلسه کارگروه رونق تولید و اقتصاد دانش‌ بنیان استان گفت: با توجه به اینکه مازندران جزو پهناورترین استان‌های کشور می‌باشد، ایجاد شبکه نوآوری و فناوری مازندران راه‌کاری مناسبی برای ارائه خدمات پارک و علم فناوری به همه مردم این استان می‌باشد. دکتر معتمدزادگان، در بین خبرنگاران گفت: یکی از اهداف این شبکه کوتاه کردن برد مسافتی شرکت‌های دانش بنیان و ارائه برخی از خدمات شامل مشاوره‌های حقوقی و مالیاتی، آموزشی و راهنمایی‌های فنی است، و همچنین تسهیل در حضور عموم مردم در اکوسیستم شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های استارتاپی و آشنایی بیشتر با این فضا از دیگر امکانات این شبکه خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در شبکه نوآوری و فناوری مازندران به نشانی اینترنتی http://www.minonet.org  از خدمات این سامانه برخوردار شوند.

مطالب دیگر

نظرات

نویسنده پریا بالف در 09 آذر 1398
چه عالی انشالله موفقیت های بیشتر
نویسنده مریم هاشمی در 17 آذر 1398
کشور با وجود چنین افراد پرتلاش و باانگیزه و کارآفرینی که داریم حتما به بهترین جاها میرسه.. شبکه ی مینونت هم بسیار عالیه... به امید موفقیت های بیشتر