جهت نصب مینونت بر روی تلفن همراه خود اینجا کلیک کنید

پر بیننده ترین سخنرانی تد

کن را بینسون در این سخنرانی بسیار جذاب و قابل تامل که در سال 2006 به اجرا در آمده معتقد است: اول، باید تنوع و گوناگونی را با ارائه یک برنامه درسی گسترده و تشویق فردگرایی فرایند یادگیری، پرورش داد. در مرحله دوم، باید کنجکاوی را از طریق تدریس خلاق که بستگی به تربیت و توسعه معلمانی با کیفیت بالا دارد، ایجاد کرد؛ و درنهایت، باید بر بیدار نمودن خلاقیت از طریق فرآیندهای جایگزین آموزشی که تأکید کمتری بر آزمون‌های استاندارد دارد، با دادن مسئولیت تعریف دوره‌های آموزش‌وپرورش به خود مدارس و معلمان پرداخت.

سر کن رابینسون(زاده 4 مارس 1950) نویسنده انگلیسی، سخنران و مشاور بین‌المللی آموزش هنر به دولت، بخش غیرانتفاعی و نهادهای آموزش‌وپرورش و هنر است. او مدیر پروژه «هنر در مدارس» (1985-1989) و استاد آموزش هنر در دانشگاه وارویک (1989-2001) بود و در حال حاضر استاد بازنشسته آنجا است. او در سال 2003 برای خدمات به هنر شوالیه شد.

کن را بینسون در این سخنرانی بسیار جذاب و قابل تامل که در سال 2006 به اجرا در آمده معتقد است:

اول، باید تنوع و گوناگونی را با ارائه یک برنامه درسی گسترده و تشویق فردگرایی فرایند یادگیری، پرورش داد. در مرحله دوم، باید کنجکاوی را از طریق تدریس خلاق که بستگی به تربیت و توسعه معلمانی با کیفیت بالا دارد، ایجاد کرد؛ و درنهایت، باید بر بیدار نمودن خلاقیت از طریق فرآیندهای جایگزین آموزشی که تأکید کمتری بر آزمون‌های استاندارد دارد، با دادن مسئولیت تعریف دوره‌های آموزش‌وپرورش به خود مدارس و معلمان پرداخت.

مطالب دیگر

نظرات