جهت نصب مینونت بر روی تلفن همراه خود اینجا کلیک کنید

ایجاد فرصت‌های شغلی برای دانشجویان دانشگاه تهران

cover
دفتر دانش‌آموختگان دانشگاه تهران از ایجاد فرصتهای شغلی برای دانش آموختگان و دانشجویان این دانشگاه خبر داد. به گزارش ایسنا، دفتر دانش‌آموختگان دانشگاه تهران اعلام کرد؛ دانشجویان برای اطلاع از جدیدترین موقعیت‌های شغلی معرفی شده به اداره دانش‌آموختگان دانشگاه، می‌توانند با مراجعه به صفحه معرفی موقعیت‌های شغلی و جستجوی فرصت‌های شغلی با توجه به مقطع، رشته تحصیلی، مهارت‌ها و علایق فردی خود مناسب‌ترین موارد را انتخاب کنند.

ایجاد فرصت‌های شغلی برای دانشجویان دانشگاه تهران

دفتر دانش‌آموختگان دانشگاه تهران از ایجاد فرصتهای شغلی برای دانش آموختگان و دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دفتر دانش‌آموختگان دانشگاه تهران اعلام کرد؛ دانشجویان برای اطلاع از جدیدترین موقعیت‌های شغلی معرفی شده به اداره دانش‌آموختگان دانشگاه، می‌توانند با مراجعه به صفحه معرفی موقعیت‌های شغلی و جستجوی فرصت‌های شغلی با توجه به مقطع، رشته تحصیلی، مهارت‌ها و علایق فردی خود مناسب‌ترین موارد را انتخاب کنند.

همچنین صاحبان مشاغل، کارآفرینان و مسئولان بخش دولتی برای تأمین نیروی انسانی خود از میان دانش‌آموختگان و دانشجویان نخبه دانشگاه تهران در زمینه‌های مختلف کسب و کار می‌توانند با مراجعه به تارنمای اداره دانش‌آموختگان دانشگاه به آدرس alumni.ut.ac.ir و تکمیل فرم معرفی فرصت شغلی از ظرفیت‌های این دانشگاه در جهت بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه تهران، متقاضیان پس از تکمیل فرم در صورت موفق بودن ارسال اطلاعات، یک کد پیگیری به آگهی مورد نظر اختصاص داده خواهد شد که در مراحل بعدی شخص ارسال کننده آگهی می‌تواند با استفاده از این کد از وضعیت آگهی خود مطلع شود.

همچنین اداره دانش‌آموختگان دانشگاه تهران پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده در تارنما، آگهی‌های اشتغال منتخب را به طور مقتضی به دانش‌آموختگان اطلاع رسانی خواهد نمود. استفاده از این خدمات در حال حاضر به صورت رایگان است.

منبع :ایسنا

مطالب دیگر

نظرات